درباره شرکت آمیکو یسنا پارس

آمیکو یسنا پارس

آمیکو یسنا پارس، به عنوان شرکت پیشتاز در زمینه لوازم و تجهیزات پزشکی در ایران به شمار می رود. اگر چه گستره فعالیت این شرکت طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی را در بر می گیرد، اما فعالیت اصلی آن لوازم و تجیهزات چشم پزشکی، اپتیک، لیزرهای پیشرفته پوست، لوازم جراحی گوش و حلق و بینی، ستون فقرات و نیز تصویر برداری پزشکی را شامل می شود. بیش از 15 سال دانش و تجربه، تبحر، پشتوانه علمی و نیز حضور حمایتی در جامعه پزشکی، آمیکو یسنا پارس را به یکی از شرکت های برتر کشور تبدیل ساخته است به نحوی که بسیاری از برندهای معتبر در عرصه لوازم و تجهیزات پزشکی همکاری با این شرکت را فرصتی ارزشمند برای خود به شمار می آورند.

شرکت آمیکو یسنا پارس فعالیت خود را  در سال 1381  آغاز نمود و دیری نپایید که با کسب نمایندگی کمپانی های معتبر و عرضه محصولات برتر به ویژه در زمینه های چشم و پوست به جایگاه ارزشمندی در کشور دست یافت.

در حیطه محصولات اپتیک و مراقبت های بینایی بی تردید می توان آمیکو را به عنوان شرکت پیشتاز به شمار آورد. از دوران کمپانی CIBAVISION گرفته که استاندارد طلایی کیفیت در لنزهای تماسی نرم به شمار می رفت تا بعدها که کمپانی بزرگ Alcon کمپانی نامبرده را به تملک درآورد و بر گستره کیفی و کمی آن افزورد، آمیکو همواره نمایندگی انحصاری این برندها را بر عهده داشته و بهترین محصولات را در این زمینه در اختیار مردم عزیزمان قرار داده است.

در سایر عرصه های پزشکی از قبیل چشم پزشکی، تصویر برداری پزشکی، ابزار و لوازم جراحی، ستون فقرات و ارتوپدی نیز می توان به همکاری انحصاری این شرکت با کمپانی های عظیم Optos ،Johnson and Johnson Vision (Abbott Medical Optics) ،Alcon Vision Care ،Nuvasive ،Asico ،Alchimia ،Geuder ،Huvitz و Samsung-Neurologica اشاره نمود.

در حیطه لیزرهای پوست و زیبائی بی تردید شرکت آمیکو یسنا پارس با عرضه انحصاری محصولات کمپانی های آمریکایی Cynosure ،Sciton، کمپانی فرانسوی Cosmosoft و کمپانی آلمانی Zimmer حرف نخست را می زند. این کمپانی ها نام آوران بی رقیب کیفیت در عرصه پوست و مو، جوان سازی و پیکر تراشی به شمار می روند. حضور در بیش از 165 کلینیک معتبر پوست، مو و زیبائی گواهی بر این مدعا است.

کیفیت برتر در خدمات پس از فروش:

در شرکت آمیکو یسنا پارس، فروش تنها مرحله نخست از ایجاد ارتباطی دراز مدت مبتنی بر اعتماد و ارائه خدمات همه جانبه به مشتریان است. با این دیدگاه و به منظور حمایت گسترده، شرکت، استاندارد Zero Down Time را برای عرضه بهترین خدمات به مشتریان پیاده سازی نموده است. براساس این استاندارد در کنار تیمی کارآزموده و با تجربه از کارشناسان فنی و مهندسان، سرمایه گذاری در سطحی کلان برای تأمین قطعات صورت گرفته تا مشتریان در هیچ برهه زمانی برای دریافت خدمات کامل در انتظار نمانند. فراتر آنکه چنانچه علیرغم تمامی این تدابیر سرویس یک دستگاه نیاز به زمان بیشتری داشته باشد ارائه دستگاه پشتیبان گام دیگری برای جلوگیری از بروز هرگونه اختلال در مراکز درمانی در جهت پاسخگوئی به بیماران و مراجعین خواهد بود.

واحد آموزش کلینیکال

و این همه راه نیست. از آنجا که دانش کافی در استفاده از یک محصول از اهمیت بسیاری برخوردار است، واحد آمــوزش شــرکت آمیکــو یســنا پــارس بــا آمــوزش هــای تخصصــی در قالــب مفاهیــم تئــوری و عملــی بــه صــورت مــداوم در کنــار متخصصیــن و کاربــران دســتگاه هــا و تجهیزات در مراکــز حضــور یافتــه و کلیــه نــکات کلیــدی و لازم را بــه طــور کامــل و در قالــب جلســات ادواری آموزش می دهد.

مأموریت، چشم انداز و ارزشها

مأموریت

ارائه بهترین دستگاه ها و تکنولوژی های تشخیصی و مراقبت های سلامت به واسطه تعامل و مشارکت با مشهورترین پیشگامان صنعتی سلامتی جهان با ایفای تعهدات مان نسبت به شرکای تکنولوژیک، سهامداران و کارمندان خود ، به شیوه ای متعادل و مسئولانه.

چشم انداز

  • سرآمدی و تعالی به عنوان مجموعه ای متخصص و پیشگام در تمام زیر مجموعه های کسب و کارمان و در سراسر شبکه کاری مان.
  • ایفای نقش به عنوان یک شریک استراتژیک در تمامی رویه های ارزشی زنجیره ای.

ارزشها

  • تعامل اخلاق دوستانه و کمال گرایانه با همه ذینفعان .
  • تعامل شراکت گونه با مشتریان و تأمین کنندگان.
  • تبعیت از اصول و سازگاری با قوانین حاکم بر حوزه و منطقه عملیاتی.
2019

2017

2017

2017

2016

optos-200x55

2015

2015

Geuder---Made-in-Germany

 

 

neurologica-200x55-1

2014

OasisAbbott-Vector-Logo

2012

Katena

2012

SCITONAlcon-Vision-CareAlchimiaasico

2010

Kowa

2003

Huvitz-Vector-LogoCynosure-2ZimmerCibavision-Vector-Logo

گروه آمیکو

گروه آمیکو در سال 1984 میلادی تشکیل و نمایندگی فروش محصولات تخصصی پزشکی و اپتیک را در 15 کشور منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا از طریق 18 شعبه فعال بر عهده گرفت.

دفتر مرکزی گروه در دبی قرار داشته و با دارا بودن کانالهای توزیع گستره در کنار خطوط تولید، فعالیت وسیعی در زمینه توزیع تجهیزات پزشکی از جمله لوازم مراقبتهای بینائی، چشم پزشکی، درماتولوژی، داروئی، تصویر برداری پزشکی، نورولوژی، جراحی ستون فقرات، ارتوپدی بیولوژیک، گوش و حلق وبینی به علاوه خدمات پشتیبانی گسترده از تجهیزات پزشکی دارد.

با پشتوانه ای از عرضه محصولات بیش از 10 زمینه تخصصی پزشکی و نیز 32 سال تجربه مؤثر در صنعت مراقبتهای پزشکی گروه آمیکو همواره جایگاه خود را در رده اول یا دوم بسیاری از رشته های مرتبط حفظ کرده است.

X